Jeffrey Dean Morgan

8,3
19 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeffrey Dean Morgan

Myślałam, że to Bardem grał w Chirurgach, ale jednak nie :) Jest do niego strasznie
podobny :D

Angela4b

zgadzam się, jak brat Bardema

krasula_1

prawie identyko! Ja jeszcze w Downey Jr. Zauważyłam delikatne podobieństwo :P

Angela4b

Zgadzam się, ja z kolei myślałam, że on grał w Vicky Cristina Barcelona, a nie Bardem :)

sabriell

Ja na początku też tak myślałam, ale jak usłyszałam głos i trochę się poprzyglądałam, to dotarło do mnie :D

Angela4b

No dokładnie ! :D

jozefina15

A jednak- wszyscy byliśmy w błędzie :D

Angela4b

e! ja ich odróżniam, bo Jeffrey przystojniejszy :D

foxmulder

Gratuluje dobrego oka, ale co do "przystojniejszy", to ciężko, ciężko. Ja nie potrafię ocenić, który wygrywa :)

Angela4b

Bardem wygląda na takiego twardego, groźnego gościa, a Jeffrey to uroczy, poczciwy wieczny chłopiec :D

foxmulder

Dalej nie wiem, który przystojniejszy :) W Bardemie pociąga mnie jego zagubiony wzrok, niczym się nie przejmujący, a jednak oddający tyle emocji. A u Jeffreya właśnie ta drzemiąca w nim wieczna młodość

Angela4b

ufff nie byłam sama...:p

okla18

Na początku było mi aż głupio, że jak nie zobaczyłam różnicy itd, ale jednak nie tylko mi się przytrafiło :D

Angela4b

Mi w "Kronice opętania" od razu skojarzył się z Bardemem (którego uwielbiam). Za to w nowym Bondzie Bardem wygląda okropnie:D

Angela4b

To to nie on?! a jak się nazywa ten z chirurgów?

madradinka

To on (Jeff) grał w chirurgach, ale ja i część wypowiadających się poza mną, sądziliśmy, że to Bardem grał

Angela4b

W jakim sezonie zaczał wystepować w Chirurgach i w jakim odcinku?

Leagirl

Tutaj masz listę odcinków, w których się pojawił i daty emisji :)
Grey's Anatomy Denny Duquette
S 5: Ep 23 Here's To Future Days (1) 5/14/09
S 5: Ep 22 What a Difference a Day Makes 5/7/09
S 5: Ep 13 Stairway to Heaven 1/22/09
S 5: Ep 12 Sympathy For The Devil 1/15/09
S 5: Ep 11 Wish You Were Here 1/8/09
S 5: Ep 10 All By Myself 12/4/08
S 5: Ep 9 In the Midnight Hour 11/20/08
S 5: Ep 8 These Ties That Bind 11/13/08
S 5: Ep 7 Rise Up 11/6/08
S 3: Ep 17 Some Kind of Miracle 2/22/07
S 3: Ep 16 Drowning on Dry Land 2/15/07
S 2: Ep 27 Losing My Religion 5/15/06
S 2: Ep 26 Deterioration of the Fight or Flight Response 5/15/06
S 2: Ep 25 17 Seconds 5/14/06
S 2: Ep 24 Damage Case 5/7/06
S 2: Ep 23 Blues for Sister Someone 4/30/06
S 2: Ep 22 Under Pressure 4/23/06
S 2: Ep 22 The Name of the Game 4/2/06
S 2: Ep 21 Superstition 3/19/06
S 2: Ep 20 Band Aid Covers the Bullet Hole 3/12/06
S 2: Ep 19 What Have I Done To Deserve This? 2/26/06
S 2: Ep 13 Begin the Begin 1/15/06
Jak widać- zaczynał już w 2 sezonie :)

Angela4b

Ja także ich zawszę mylę ze sobą. Są bardzo podobni. Ich trzecim bratem mógłby być także Robert Downey Jr :)

niunia

Trochę mniej podobny, ale dla niewprawionego oka (np. mojej mamy :) ) oni wszyscy wyglądają tak samo.

Angela4b

Moja mama pewnie też pomyślałaby, że to ten sam aktor w różnej charakteryzacji. Tu make up tam make up i gotowe :)

niunia

Może bliźniakami nie są, ale jak przelotnie zobaczę ich na ekranie, to muszę się przyznać, że nie zawsze od razu potrafię rozpoznać który akurat występuje :) Dopiero po tym zaskoczeniu z Chirurgami zaczęłam sobie zdawać sprawę, że na pierwszy rzut oka Bardem może się okazać Morganem.

Angela4b

A ja w życiu nie pomyliłbym go z Javier'em Bardem'em, natomiast z Robert'em Downey Jr. jak najbardziej. Serio bardziej przypomina Wam Bardem'a? :D

gex12

Powiem ci, że to w sumie zależy od roli i okoliczności. Jak widziałam go w Chirurgach, to był bodajże jakiś czas, kiedy Bardem schudł do jakiejś roli, czy coś. Oczywiście emisja Grey's Anatomy, a filmu, do którego Javier się przygotowywał były dość rozbieżne, ale od razu jak zobaczyłam Jeffrey'a, to mi się z nim skojarzył :) Z kolei w Bondzie... Nie przypomina mi nikogo, jakoś tak go wybrzydzili trochę.
Za to Robert, choć nie mam skłonności do mylenia go, w Holmes'ie momentami przypomina mi Jeffrey'a, szczególnie jak robi taką specyficzną minę i ujęcie na niego jest z ukosa.
Z czasem, im więcej ich wszystkich oglądam, już raczej nie zdarza mi się ich mylić :)

Angela4b

Faktycznie są podobni, jednak w chirurgach na Bardema nie wyglądał. To raczej Bardem wygląda jak Morgan ;)

Angela4b

Ja zaś byłam pewna, że w Przypadkowym Mężu grał Bardem a nie Morgan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones