PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829864}

Tożsamość strachu

Fear of Rain
5,9 2 536
ocen
5,9 10 1 2536
Tożsamość strachu
powrót do forum filmu Tożsamość strachu

Film ok. Wiele dziwnych zachowań ludzi które są niemożliwe w realnym świecie. Na przykład bohater stoi jak słup przed oknem, gapi się na to co by chciała udowodnić i nie pstryka fotki z telefonu (z aparatem) który ma w łapie. To aż zabawne.

ocenił(a) film na 8
Bonus

Nie wiem co sądzić o końcówce. Zazwyczaj, jeśli nastolatka uratowałaby porwane dziecko, gazety pisałyby o tym, w telewizji gadaliby... Ojciec by wziął gazetę i podszedł do córki ze słowami "patrz co o tobie piszą, jestem z ciebie dumny". A tutaj w filmie to nie jest zaakcentowane. Nic. I tak mi chodzi po głowie... Co keśli Rain w rzeczywistości trafiła do psychiatryka a to wszystko działo się w jej głowie?

Bonus

o tym samym pomyślałem

ocenił(a) film na 7
Bonus

Ale możesz nie spojlerować tytułem posta? Dzięki.

kavvosz

No wlasnie!!! Jak glupim trzeba byc zeby robic cos takiego?!

Bonus

Urojona była matka dziewczynki ,oglądając uważnie od samego początku idzie zauważyć że nikt oprócz dziewczynki nie reaguje na nią.
Mąż nie zamienił ani jednego słowa,chłopak który przyszedł spłoszył się gdy dziewczyna gadała do "matki ".
Co do gazet ,tv i tak dalej , to film tak szybko się zakończył że nie pokazali tam "...kilka dni później "

Bonus

Taka reakcja występuje. Jeśli trwa długo to stupor. Można tez na zagrożenie/szok reagować zamrożeniem. No i w depresji też występuje bezruch/zawieszenie.

ocenił(a) film na 8
Bonus

Nikt nie "był urojony". Urojenia to coś czego się doświadcza, nie coś czym się jest. Pora wykosić stygmatyzowanie. Pzdr.

Bonus

Czy to tak trudno oznaczyć komentarz jako spoiler? Psujesz seans innym.

zabijsie

Wcześniej już też był spoiler a czepiasz się tego.
Po co ktoś wchodzi w tytuł "kto był urojony matka Czy ojciec " skoro dopiero zaczyna seans , sorry ale sam sobie wtedy go psuje .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones