PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 858
ocen
7,4 10 1 164858
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

to zart:/ przynajmniej dla cinema city w toruniu:/ beznadzieja:/ w walentynki tutaj bylo do wyboru z komedii romantycznych: lejdis, zaczarowana i jeszcze raz.... natomiast p.s. kocham cie, 27 sukienek czy rozmowy noca ogladac mozna bylo sobie na plakatach:(

ocenił(a) film na 8
TomHs

To nieprawda! Mieszkam w Toruniu i byłam wczoraj (14 lutego) w Cinema City właśnie na filmie 27 sukienek (i było co najmniej 6 seansów tylko tego jednego filmu). Co więcej po tyle samo seansów było filmów: P.S. Kocham Cię oraz Rozmowy Nocą. Było w czym wybierać, tak że z moim chłopakiem musieliśmy ciągnąć zapałkę na który idziemy...

ewek_2

na stronie internetowej cinema city w repertuarze nie bylo nic o tych filmach, jak zamawialam bilety w srode:/ a wychodzac z kina ciagle wisial plakat p.s. kocham cie z napisem "wkrotce w kinach":/ wiec chyba trzeba bylo sie samemu pytac o filmy?? wiec dziwne troche:/

TomHs

ja też jestem z Torunia- wszystkie z tych filmów były grane 14 lutego! tydzień przed można już było zamawiać bilety..

TomHs

I jak Lejdis... zaczarowal Cie romantyzmem?

Pluto

Pozdrawiam Torunian! :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones