PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 857
ocen
7,4 10 1 164857
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

co jest lepsze?

ocenił(a) film na 8

wybieram sie w srode z kolezankami do kina i do konca niewiemy jeszcze na co zastanawiamy sie nad 27 sukienek i wlasnie ps kocham cie na ktory film jest lepiej sie wybrac?chyba mi sie zdaje z en aps kocham cie bo wieej sie dzieje?ale wkoncu niewiem moze wy mi cos doradzicie?

xShReWx

mi sie wydaje że P.S. Kocham Cię lepsze ;p

xShReWx

Możesz iść na P.S. Kocham Cię film jest niezły, jest wiele ciekawych i śmiesznych scen. Na pewno będzie się podobał =)

ocenił(a) film na 10
xShReWx

Na pewno P.S. Kocham Cię, jest to bardzo ładny komediodramat. Mozne sie zarowno usmiac jak i uronic kilka łez. Wspaniały film i dla dwojga i dla kobiet:)
27 sukienek to bardzo prosta historia. Co prawda nie widzialam, ale raczej nietrudno sie domyslac jak sie konczy. Skoro dziewczyna była na 27 slubach druhną a sama nie moze wyjsc za maz po czym poznaje mezczyzne to chyba jasne, jak sie skonczy ten film;) a P.S. Kocham Cię jest na prawde pięknym filmem! Polecam szczerze!:)

xShReWx

Wydaje mi się że P.S. Kocham Cię będzie lepszy. Wczoraj byłem w kinie i muszę przyznać że bardzo ciekawy film. Momentami zabawny a także bardzo wzruszający, większa część publiki płci pięknej wyszła zapłakana włącznie z moją dziewczyną;p. Polecam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones