PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 858
ocen
7,4 10 1 164858
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Szczerze mowiac nie rozumiem fenomenu tego filmu! Słaba gra aktorska, az kipialo sztucznoscia.... jest o wiele wiecej dobrych filmów, o podobnej tematyce, wiec po prostu nie rozumiem skad taka wysoka ocena.

ocenił(a) film na 7
pat_tison

Będę wdzięczna za podanie konkretnych tytułów lepszych filmów o podobnej tematyce?

Thelmaa

Mnie osobiście się tak średnio podobał film. Nie byl zly, bo pomys fajny, ale chwilami mi sie nudzilo. Oceniam go 6/10. Co do pat_tisony, to mysle, ze gra aktorkska byla dobra. Co do filmow, to mi osobiscie bardziej podoba siem.in PAMIĘTNIK, ZAKOCHANA JANE, KEITH, OŚWIADCZYNY PO IRLANDZKU :D

Thelmaa

One Day, Love Story, Ósmoklasiści nie płaczą, Słodki Listopad, Szkoła uczuć, If only - wszystkie biją na łeb ten tytuł.
wg mnie Gerard Butler jako twardziel tak, ale do takich filmów się zupełnie nie nadaje, choć na siłę jest obsadzany.

pat_tison

Zgadzam się. Nie znam innych filmów o podobnej tematyce, ale to nie zmienia faktu, że ten film był słaby. Najgorsze były sceny z "psiapsiółkami"- flakami rzucało na tę sztuczność i te "tekturowe" relacje, które jak rozumiem miały wyglądać bardzo życiowo i cool. :/

ocenił(a) film na 4
kaja84

Bardzo podoba mi sie twoje okreslenie : ' (..) flakami rzucało na tę sztucznosc i te 'tekturowe' relacje..." i ewidentnie pasuje do tego filmu. A co do podobnej temtyki to mialm na mysli wszystkie dramaty milosne w ktorych zawsze ktos umiera, a jest ich SPORO .

ocenił(a) film na 3
pat_tison

Zgadzam się w zupełności, że film jest nudny, sztuczny, beznadziejnie zagrany. Tylko co tam robiła Kathy Bates nie mam pojęcia......??? Co do filmów o podobnej tematyce polecam Love and other drugs - niby temat mało odkrywczy i oryginalny (zupełnie jak w przypadku omawianego tutaj tytułu) nie mniej zagrany świetnie i godzina mija jak krótka chwila.

ocenił(a) film na 4
AniaG1979

Mysle, ze akurat Kathy Bates jestem w stanie to wybaczyc, bo jest swietna, ale w tym filmie jej rola nie byla oscarowa, ale nie dziwi mnie to, bo w takim filmie tez bym sie nie wysilala za bardzo. Dziekuje serdecznie za polecenie filmu, obejrze w wolnej chwili.

AniaG1979

Zgadzam się. Film był na początku ok, ale później strasznie się dłużył i nie znoszę od zawsze obsadzania średnio atrakcyjnych osób w filmach i tworzenia wokół nich aury piękności. Nie ukrywajmy, Hilary nie jest piękna i w filmie wyglądała i zachowywała sie infantylnie i tak męscy faceci nawet nie spojrzeliby na takie 'dziecko'.

pat_tison

JA TEZ KICZ JAK NIE WIEM CO. NIGDY GŁUPSZEGO FILMU NIE WIDZIAŁAM . BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
pat_tison

Jak dla mnie ten film nie robi szału. Pierwsze 30 minut to same nudy. Obejrzałam ten film zachęcona ochami i achami na filmwebie, ale jakoś nie poruszył mnie wcale. Słaba gra aktorów, bardzo słaba. No dobra- niektóre momenty przyjemnie się oglądało, ale większych emocji ten film nie wzbudza.

ocenił(a) film na 2
pat_tison

Przeokropny film! Zastanawiałam się, czy tam grają ludzie, czy kukły. Historia nudna, osobowość bohaterów przyprawiała o mdłości, a wątek miłosny był po prostu denny. Nie polecam nikomu. Nie mam pojęcia skąd taka wysoko ocena. Czy jedyny ciekawy akcent- troska już nie żyjącego męża, który znał swoją żonę- tak bardzo przeważa na ocenie filmu? Zmarnowane 1,5 godziny...

pat_tison

Zgadzam się z Twoim zdaniem.Sztuczny, sztuczny, szkoda czasu, lepiej przeczytajcie książkę. Moja ocena 3/10


ocenił(a) film na 7
elemelek5

Dla mnie też nie był zbyt ciekawy ale postanowiłam obejrzeć bo miał dobrą opinię.

ocenił(a) film na 6
pat_tison

też się zawiodłam, sam film w sobie moze nie jest zły, ale duże rozczarowanie, bo czytałam ksiązkę wcześniej i jak dla mnie zbyt wiele momentów zostało z filmu usunietych. Książkę jak najbardziej polecam, film tylko dla niewybrednych :)

La_Notte

ja tak samo , zdarzyłam posprzątać w domu bo był tak nudny ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones