PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 833
oceny
7,4 10 1 164833
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Wypisze te które pamiętam. Jeśli temat był to przepraszam.
1)Rodzeństwo Holly.W filmie nie ma trzech braci Holly, a więc nie ma też wątku rodziny Richarda.
2)Rodzice. W książce bardzo się kochają w filmie są rozwiedzeni.
3)Daniel. W filmie widziałam go parę razy w książce jest pełno wątków z nim.
4)Kto to jest William?? W książce nikogo takiego nie ma.
5)Zapoznanie się Gerrego i Holly. W książce znali się od czasów szkolnych w filmie poznali się w Irlandii(jak dobrze pamiętam.)
6)Wycieczka na którą pojechały dziewczyny. W książce jest to Hiszpania w filmie Irlandia.
7)Film nakręcony przez brata Holly(którego w filmie nie ma.)
8)Ilość listów. W filmie są trzy albo cztery w książce są pisane podajże od lutego do grudnia.
Tyle z tych co pamiętam. Mogłam coś pomylić bo książkę czytałam dwa lata temu.

ocenił(a) film na 2
Tymbarkowa_2

według mnie ten film w stosunku do książki jest totalną pomyłką i zgadam się z tobą co do tych różnic, ale dodałabym do tego jeszcze kilka elementów

ocenił(a) film na 6
Tymbarkowa_2

Moim zdaniem książka jest 10 razy lepsza.

ocenił(a) film na 8
Poziomkowa13

A jak wygląda zakończenie w książce?w filmie z tego co pamiętam Holly znalazla nowa milosc.Akurat, ze Irlandia to zmiana na plus, jest bardziej klimatyczna, wątek filmowy poznania się Holly i Gerrego jest ciekawszy .Film uwielbiam, książki juz raczej nigdy nie przeczytam , nie lubię kolejności film-ksiazka.

ocenił(a) film na 2
Tymbarkowa_2

Ja czytałam książkę jakieś 7 lat temu i najbardziej mnie raziło w filmie to, że główna bohaterka przespała się z jakimś typkiem podczas wakacji w Irlandii. Nie przypominam sobie tego w książce.

ocenił(a) film na 7
Fragaria

Dokładnie, najbardziej raziło mnie właśnie to, nieważne jakby Gerry ja kochał, wątek że kazałby jej się przespać z innym facetem w ramach otarcia łez po nim-wedlug mnie mocno przesadzony. Książka jednak też mnie nie urzekła, niektóre postacie jakieś takie niedopracowane, mało rzeczywiste-ten jej nowy rzekomy facet (Daniel?), który ja niby kochał, stwierdza na końcu, że jednak wraca do swojej byłej, która z tego co pamiętam była mocno rabnieta i niespełna rozumu.

Tymbarkowa_2

ja pamiętam,że w książce główna bohaterka chciała się spełnić jako dziennikarka czy też pisarka, a nie - jak to było w filmie - jako projektantka mody/butów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones