PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 857
ocen
7,4 10 1 164857
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

każdy ma inną wrażliwość inne doświadczenia, dla jednych to będzie piękny i wzruszający film dla innych śmieszna szmira. Czytając wasze komentarze nie wiedziałam czego sie spodziewać. Mimo wszystko nie było tak źle. Podobał mi się pomysł i utrzymanie smutnego klimatu wspomnień. Może faktycznie główna bohaterka troche dziwna, ale czy wiadomo jakie zachowanie w jej sytuacji byłoby normalne?:D

moonica19

Jak komuś umiera bliska osoba to żadne zachowanie nie jest normalne. Uwierz mi bo wiem coś o tym

borsuk96

Ja też.

moonica19

24.12 2005 r. mama, rak

ocenił(a) film na 9
borsuk96

dokładnie, z człowiekiem się dzieją tak przedziwne rzeczy, że wszystkim dookoła często trudno to zrozumieć...

ocenił(a) film na 9
moonica19

W tym filmie przedstawiona jest niezwykła więź miedzy ludźmi. Kobieta, która powierzyła swoje życie całkowicie jednemu mężczyźnie i mężczyzna, który się nią zaopiekował, który kochał ją bezgranicznie, przeżyli ze sobą wiele wspólnych lat, mimo młodego przecież wieku. To, że główna bohaterka spełnia wszystkie prośby mężczyzny świadczy o jej oddaniu, to, że nie jest smutna było przecież zamiarem jej męża, smutny, nostalgiczny ton też się pojawia, we wspomnieniach, w jej życiu, coś z czym ciężko sobie poradzić. Jednak film mimo lekko komediowego zabarwienia bardzo mnie wzruszył.

moonica19

Raczej ckliwy, nie wzruszający. Gra aktorska słaba, scenariusz bez sensu, historia wręcz z kosmosu. Głównej bohaterki lubić się nie da, zachowuje się jak rozkapryszona siedmiolatka.Chyba tylko ścieżkę dźwiękową można zaliczyć na plus. Nie wiem, skąd te zachwyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones