PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 858
ocen
7,4 10 1 164858
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Hmmm

ocenił(a) film na 8

Fenomenalna książka, a film ... troszkę mnie rozczarował.

ocenił(a) film na 2
monisia860116

Zgadzam się z Tobą w 100%. Książką byłam zachwycona, przeczytałam ją w dwa wieczory. Filmu nie byłam w stanie obejrzeć do końca, totalne bzdury. Być może moja opinia byłaby inna, gdybym nie znała treści książki :)

Aloiwo

Ja właśnie kończę czytać książkę, która według mnie jest świetna, a potem mam zamiar zobaczyć film, ale widzę po obsadzie, że nie ma tu dużo fajnych bohaterów z książki.

monisia860116

czytałam książkę i bardzo mi się spodobała. Bardzo ciekawy temat z tymi listami. Inaczej. i Chciałam obejrzeć film. Zazwyczaj filmy są gorsze od ekranizacji. I czytając opinie chyba sobie odpuszczę ten film.

ocenił(a) film na 9
ewelina00

Nie odpuszczaj filmu na prawde warto go obejrzeć po przeczytaniu ksiazki :) Polecam

ocenił(a) film na 9
monisia860116

Czytałam książkę po obejrzeniu filmu i uważam, że film naprawdę dał radę. Jak dla mnie rewelacja!

ocenił(a) film na 9
monisia860116

Ja najpierw obejrzałam film, a dopiero później czytałam książkę. Książka jest fenomenalna, bardzo mi się spodobała. Film moim zdaniem też nie jest zły, ale na pewno znacznie różni się od książki. Zarówno książka, jak i film: jak dla mnie były super! :D

ocenił(a) film na 9
black_rose_713

Tak Różni sie troche film od ksiazki jednak obie wersje sa swietne :)

ocenił(a) film na 7
monisia860116

Eee, każdy tak chwalił film, niby dobra nota, ale mnie jakoś film nie zaciekawił. Po pół godziny przewijałam jak głupia szukając momentów które mnie zaciekawią...w końcu obejrzałam film PRAWIE do końca, Prawie,bo zasnęłam. Powiadacie,że jest książka? Przeczytam, znów sie powołam na opinie innych ludzie, ale jeżeli znów się rozczaruję to chrzanię internet i nie czytam nic.

Tak, tak, oceniła film jako Dobry - miałam wtedy dobry dzień. Ta nota jest za piosenkę Callway girl czy coś takiego.

ocenił(a) film na 9
monisia860116

Tak! książka piękna jedna z lepszych, które czytałam. Ale film również mi się podobał bardzo fajni aktorzy :)

ocenił(a) film na 3
monisia860116

książka a film - niebo a ziemia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones