PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 866
ocen
7,4 10 1 164866
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Już sie nie moge doczekac tego filmu!!!:D Gerry w nim gra a do tego bedzie w nim spiewał!!! Znalazłam na youtube trailer zrobiony przez jedną z fanke,która gorąco oczekujac na film sama zrobiłą jego zwiastu.Mnie sie BAAAARDZO podoba:

http://www.youtube.com/watch?v=apgTAJvXFoA

Mara_10

Niestety to nie jest trailer do tego filmu: to kawalki roznych filmow (miedzy innymi P.S. I love You) a scena, w ktorej spiewa jest z innego filmu (Lucy Sullivan is Getting Married), tez mozesz tego posluchac na YouTube, piosenka to 'First time ever I saw Your face'- spiewa bosko...

borcu

ale na youtube jest też trailer do tego filmu,ja tam wole jak śpiewa w Upiorze:))

Mara_10

Gerry wymiata :D hehe Fanki Butlera Łączcie się :D

Mara_10

Oj tak.
Ah, żebym to ja tak leżała obok Gerry'ego....
:-)
:-)
:-)

ocenił(a) film na 10
Nootie

Ten plakat jest niesamowity, trzeba przyznać. Niby prostota,takie nic. A jednak czuje się tą głębię czystości i miłości.

ahhh nie mogę sie doczekać tego filmu...

pozdrawiam wszystkie fanki tegoż niesamowitego aktora:)

Klaudynka

Plakat byłby bardziej niesamowity gdyby jego twórcy trochę odpuścili sobie z Fotoshopem. Gerard wygląda jak po cysternie botoksu, żadnych kurzych łapek, żadnej pionowej zmarszczki "chciejstwa" między oczami, zero bruzd na czole, wory pod oczami wyprasowane na amen... Ostatnio miał tak gładką twarz zapewne około pierwszego roku życia. Dziękuję, postoję, Butlera preferuję au naturel, z wszystkimi zmarchami, walizami pod oczyma i czym tam jeszcze, wtedy jest perfekcyjny. A na tym plakacie zrobili z niego pieprzonego manekina.

ocenił(a) film na 7
Mara_10

Uwielbiam Gerry'ego ! Urzekł mnie swoim śpiewem w Upiorze, ale w każdym filmie jest świetny !! ;-) Zapowiada się fajna komedia, nie mogę się doczekać!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones